Výkonný výbor Českého svazu plaveckých sportů schválil dne 22.5.2019 nominace na světové a evropské šampionáty.
Mistrovství světa 2019 – Gwangju (KOR)
Plavání :
Plavci: Simona Kubová, Barbora Seemanová, Barbora Závadová, Petra Weber, Anika Apostalon, Jan Micka, Tomáš Franta, Anna Kolářová, Lucie Svěcená
Realizační tým: Vlastimír Perna – reprezentační trenér, Jaroslava Passerová, Jaroslav Jezbera, Petra Škábová, Jana Minářová – fyzioterapeut, Michal Šafář – mentální kouč, Jan Kreník - videoanalytik (jméno bude doplněno).
Dálkové plavání:
Nominace bude schválena po nominačním závodu 9.6.2019
Synchronizované plavání:
Závodnice: Alžběta Dufková, Vendula Mazánková
Druhé duo bude upřesněno do konce týdne (Karolína Klusková, Aneta Mrázková, Eliška Hodová)
Realizační tým: 2 trenéři + 1 fyzioterapeut (bude určeno sekcí Synchro dne 29.5.2019)
High Diving:
Závodníci: Michal Navrátil
Letní světová Univerziáda 2019 – Neapol (ITA)
Plavci: Kopřivová Věra, Horská Kristýna, Svěcená Lucie, Kolářová Anna, Plíhalová Anna, Grusová Tereza, Štemberová Kristýna (náhradník), Ludvík Tomáš, Gemov Ondřej, Janeček Pavel, Lahoda Jakub, Havránek Tomáš, Filip Chrápavý
Realizační tým: Tomáš Brtník, Jan Kreník, Kateřina Bošková (fyzioterapie)
Mistrovství Evropy juniorů 2019
Plavání
Plavci: Jan Čejka, Adam Hlobeň, Vojtěch Janeček, Sebastián Luňák, Vojtěch Maťátko, Vojtěch Netrh, Roman Procházka, Jakub Štemberk, Lýdie Štěpánková, Kateřina Laňková
Realizační tým: Roman Havrlant, Martin Kratochvíl, Jiří Kyněra, Dušan Viktorjeník, Denisa Denisa Nohelová – fyzioterapeut, Dominik Vavrečka – analýza
Dálkové plavání:
Nominace bude schválena po nominačním závodu 9.6.2019
Skoky do vody:
Závodníci: Eliška Mikynová, Josef Hugo Šorejs
Realizační tým: trenérka Iveta Jirková
Synchronizované plavání:
Závodnice:
Technické sólo: Karolína Klusková
Volné sólo: Karolína Klusková
Technický pár: bude upřesněno po soutěži v Rakousku 25. 5. 2019
Volný pár: Alex Lucie Hrazdirová + Karolína Klusková, náhradnice Martina Dvořáková
Technický tým: Debora Dvořáková, Sofie Fantová, Alex Lucie Hrazdirová, Nicole Juráková, Karolína Klusková, Karolína Muchová, Laura Nováková, Michaela Provazová, náhradnice Martina Dvořáková, Kristýna Šimo
Volný tým: Debora Dvořáková, Martina Dvořáková, Sofie Fantová, Nicole Juráková, Karolína Muchová, Laura Nováková, Michaela Provazová, Kristýna Šimo, náhradnice Marika Brabcová, Eliška Zounková
Volná kombinovaná sestava: Marika Brabcová, Debora Dvořáková, Martina Dvořáková, Sofie Fantová, Nicole Juráková, Karolína Muchová, Laura Nováková, Michaela Provazová, Kristýna Šimo, Eliška Zounková, náhradnice Lucie Hrazdirová, Karolína Klusková
Realizační tým: Trenéři - Elena Markoch, Iveta Suková, Soňa Bernardová, Team manager - Monika Morawitzová, Rozhodčí - Renata Kožená
MS Youth synchro (starší žákyně) – Šamorín (SVK)
Závodnice:
Volné sólo: Marika Brabcová (vítěz MČR)
Volný pár: Marika Brabcová + Diana Čípová, náhradnice Isabelle Neuschlová (vítěz MČR)
Volný tým: Marika Brabcová, Anna Císařová, Diana Čípová, Kateřina Krečmerová, Julie Lewczyszynová, Nela Peřinová, Dominika Světlíková, Eva Trubková, náhradnice Jarošová, Marková, Neuschlová, Švajda
Volná kombinovaná sestava: Marika Brabcová, Anna Císařová, Diana Čípová, Jarošová, Kateřina Krečmerová, Julie Lewczyszynová, Isabelle Neuschlová, Nela Peřinová, Dominika Světlíková, Eva Trubková, náhradnice Marková, Švajda
Realizační tým: Trenéři – Veronika Mikulcová, Iveta Suková, Team manager - Monika Morawitzová, Rozhodčí - Soňa Bernardová, Renata Kožená